Location : Home > G > GRM155R72A221KA01D
GRM155R72A221KA01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM155R72A221KA01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM155R72A221KA01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 220pF 100v X7R +/-10 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GRM155R72A221KA01D 654789 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
GRM155R72A221KA01D CAP CER 220PF 100V 10 X7R 0402 888200 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GRM155R72A221KA01D CAP CER 220PF 100V 10 X7R 0402 783000 MURATA 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
GRM155R72A221KA01D CAP CER 220PF 100V 10 X7R 0402 2070 Murata 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd