Location : Home > C > C340C155K5R5TA
C340C155K5R5TA
Share on FacebookShare on Facebook
C340C155K5R5TA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C340C155K5R5TA RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C340C155K5R5TA standard package with RoHS 45610 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
C340C155K5R5TA CAP CER 1.5UF 50V 10 RADIAL 894900 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C340C155K5R5TA 654879 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-3-55-20-9 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 20 AWG LEAD