Location : Home > B > BFC233864823
BFC233864823
Share on FacebookShare on Facebook
BFC233864823 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC233864823 CAP FILM 0.082 UF 20 300 VAC RA 1441300 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC233864823 CAP FILM 0.082 UF 20 300 VAC RA 796000 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0648001508 Cables, Wires - Management Markers CONDUCTOR MARKERS "2"