Location : Home > G > GQM1885C2A5R6DB01D
GQM1885C2A5R6DB01D
Share on FacebookShare on Facebook
GQM1885C2A5R6DB01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GQM1885C2A5R6DB01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 5.6pF 100volts C0G 0 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GQM1885C2A5R6DB01D CAP CER 5.6PF 100V NP0 0603 689200 Murata Electronics North Ameri 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GQM1885C2A5R6DB01D CAP CER 5.6PF 100V NP0 0603 794400 Murata Electronics North Ameri NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.