Location : Home > U > UPS1A472MHD
UPS1A472MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UPS1A472MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPS1A472MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 10volts 4700uF 16x25 20 7.5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPS1A472MHD CAP ALUM 4700UF 20 10V RADIAL 242290 Nichicon 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
UPS1A472MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 10volts 4700uF 16x25 20 7.5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd