Location : Home > B > B43231A1397M
B43231A1397M
Share on FacebookShare on Facebook
B43231A1397M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43231A1397M CAP ALUM 390UF 20 160V SNAP 1000400 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B43231A1397M CAP ALUM 390UF 20 160V SNAP 895200 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B43231A1397M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 390 F 160V 22X25 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd