Location : Home > F > FK28C0G1H4R7C
FK28C0G1H4R7C
Share on FacebookShare on Facebook
FK28C0G1H4R7C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FK28C0G1H4R7C CAP CER 4.7PF 50V RADIAL 698300 TDK Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
FK28C0G1H4R7C CAP CER 4.7PF 50V RADIAL 1345600 TDK Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FK28C0G1H4R7C CAP CER 4.7PF 50V RADIAL 688300 TDK Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
FK28C0G1H4R7C Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 4.7pF 50volts C0G +/-0.25p 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd