Location : Home > E > EEU-FR1V821LB
EEU-FR1V821LB
Share on FacebookShare on Facebook
EEU-FR1V821LB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEU-FR1V821LB CAP ALUM 820UF 20 35V RADIAL 1428300 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EEU-FR1V821LB CAP ALUM 820UF 20 35V RADIAL 909300 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
EEU-FR1V821LB CAP ALUM 820UF 20 35V RADIAL 1428300 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
EEU-FR1V821LB Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 35VDC 820uF 10x25mm LS 5.0mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
EEU-FR1V821LB Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 35VDC 820uF 10x25mm LS 5.0mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com