Location : Home > L > LNK2G392MSEG
LNK2G392MSEG
Share on FacebookShare on Facebook
LNK2G392MSEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNK2G392MSEG CAP ALUM 3900UF 20 400V SCREW 789700 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LNK2G392MSEG RoHS Compliant 37264 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LNK2G392MSEG standard package with RoHS 45190 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
LNK2G392MSEG CAP ALUM 3900UF 20 400V SCREW 1530200 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LNK2G392MSEG CAP ALUM 3900UF 20 400V SCREW 894900 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LNK2G392MSEG originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LNK2G392MSEG Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 400volts 3900uF Scre 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com