Location : Home > U > UWS1E470MCL1GS
UWS1E470MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UWS1E470MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UWS1E470MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 25volts 47uF 6.3x5.8 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UWS1E470MCL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UWS1E470MCL1GS CAP ALUM 47UF 20 25V SMD 895900 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.