Location : Home > A > AVES106M25C12T-F
AVES106M25C12T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVES106M25C12T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVES106M25C12T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10uF 25V 105C Case 5 x 5.3 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AVES106M25C12T-F CAP ALUM 10UF 20 25V SMD 1254400 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AVES106M25C12T-F CAP ALUM 10UF 20 25V SMD 88270 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AVES106M25C12T-F CAP ALUM 10UF 20 25V SMD 501900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
AVES106M25C12T-F CAP ALUM 10UF 20 25V SMD 88270 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com