Location : Home > F > FK28C0G1H040C
FK28C0G1H040C
Share on FacebookShare on Facebook
FK28C0G1H040C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FK28C0G1H040C Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 4.0pF 50volts C0G +/-0.25p 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
FK28C0G1H040C Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 4.0pF 50volts C0G +/-0.25p 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
FK28C0G1H040C CAP CER 4PF 50V RADIAL 1347200 TDK Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FK28C0G1H040C CAP CER 4PF 50V RADIAL 689900 TDK Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com