Location : Home > E > ELXZ6R3ELL682MM20S
ELXZ6R3ELL682MM20S
Share on FacebookShare on Facebook
ELXZ6R3ELL682MM20S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELXZ6R3ELL682MM20S Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3volts 6800uF 18X20 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ELXZ6R3ELL682MM20S CAP ALUM 6800UF 20 6.3V RADIAL 909000 United Chemi-Con NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ELXZ6R3ELL682MM20S CAP ALUM 6800UF 20 6.3V RADIAL 803800 United Chemi-Con 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited