Location : Home > F > FFB26C0275K--
FFB26C0275K--
Share on FacebookShare on Facebook
FFB26C0275K-- distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FFB26C0275K-- Film Capacitors 900volts 2.70uF 10 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
FFB26C0275K-- CAP FILM 2.7UF 900VDC RADIAL 596000 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
FFB26C0275K-- CAP FILM 2.7UF 900VDC RADIAL 490800 AVX Corporation 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.