Location : Home > E > ELXZ350ELL182MM20S
ELXZ350ELL182MM20S
Share on FacebookShare on Facebook
ELXZ350ELL182MM20S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELXZ350ELL182MM20S Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 35volts 1800uF 18X20 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ELXZ350ELL182MM20S CAP ALUM 1800UF 20 35V RADIAL 908900 United Chemi-Con NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ELXZ350ELL182MM20S CAP ALUM 1800UF 20 35V RADIAL 803700 United Chemi-Con 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited