Location : Home > E > ELXY100ELL391MJC5S
ELXY100ELL391MJC5S
Share on FacebookShare on Facebook
ELXY100ELL391MJC5S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELXY100ELL391MJC5S CAP ALUM 390UF 20 10V RADIAL 1529400 United Chemi-Con 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ELXY100ELL391MJC5S Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 390uF 10 Volt 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com