Location : Home > U > UPJ2V470MHD
UPJ2V470MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UPJ2V470MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPJ2V470MHD DIP 66500 Nichicon 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
UPJ2V470MHD CAP ALUM 47UF 20 350V RADIAL 506200 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UPJ2V470MHD RoHS Compliant 37604 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UPJ2V470MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 350volts 47uF 18x40 20 7.5LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com