Location : Home > M > MIN02-002CC100A-F
MIN02-002CC100A-F
Share on FacebookShare on Facebook
MIN02-002CC100A-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MIN02-002CC100A-F ROHS 48405 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MIN02-002CC100A-F Mica Capacitors 10pF 300Volts 200ppm 200ppm Learn More 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
MIN02-002CC100A-F CAP MICA 10PF 300V SMD 999000 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MIN02-002CC100A-F CAP MICA 10PF 300V SMD 889000 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.