Location : Home > M > MIN02-001DC560K-F
MIN02-001DC560K-F
Share on FacebookShare on Facebook
MIN02-001DC560K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MIN02-001DC560K-F Mica Capacitors 56pF 300Volts 100ppm 100ppm Learn More 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
MIN02-001DC560K-F CAP MICA 56PF 300V 10 SMD 999100 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MIN02-001DC560K-F CAP MICA 56PF 300V 10 SMD 889100 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MIN02-001DC560K-F ROHS 48405 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk