Location : Home > E > ELXV101EC3221ML25S
ELXV101EC3221ML25S
Share on FacebookShare on Facebook
ELXV101EC3221ML25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELXV101EC3221ML25S CAP ALUM 220UF 20 100V RADIAL 139920 United Chemi-Con NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ELXV101EC3221ML25S CAP ALUM 220UF 20 100V RADIAL 242150 United Chemi-Con 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ELXV101EC3221ML25S Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 220uF 100 Volt 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
ELXV101EC3221ML25S CAP ALUM 220UF 20 100V RADIAL 157569 United Chemi-Con 2015+ RoHS,HOT SALE! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ELXV101EC3221ML25S CAP ALUM 220UF 20 100V RADIAL 98890 United Chemi-Con 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com