Location : Home > U > UUJ1A102MNQ1MS
UUJ1A102MNQ1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUJ1A102MNQ1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUJ1A102MNQ1MS CAP ALUM 1000UF 20 10V SMD 140020 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UUJ1A102MNQ1MS CAP ALUM 1000UF 20 10V SMD 242250 Nichicon 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
UUJ1A102MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10volts 1000uF 105oC 12.5X16 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UUJ1A102MNQ1MS CAP ALUM 1000UF 20 10V SMD 157669 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UUJ1A102MNQ1MS CAP ALUM 1000UF 20 10V SMD 99090 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com