Location : Home > A > ALS30A152KF450
ALS30A152KF450
Share on FacebookShare on Facebook
ALS30A152KF450 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ALS30A152KF450 Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 450volts 1500uF 85 d 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
ALS30A152KF450 CAP ALUM 1500UF 20 450V SCREW 1318300 Kemet 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ALS30A152KF450 CAP ALUM 1500UF 20 450V SCREW 98670 Kemet 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ALS30A152KF450 CAP ALUM 1500UF 20 450V SCREW 688100 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.