Location : Home > E > ELVD40100
ELVD40100
Share on FacebookShare on Facebook
ELVD40100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELVD40100 TERM BLOCK HDR 40POS R/A 3.81MM 157570 Amphenol PCD 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
831-83-048-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-83-048-10-001101 Preci-Dip 147110 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-048-10-001101 Preci-Dip 287390 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-43-119-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 19 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold