Location : Home > D > DSC1102CI5-062.5000
DSC1102CI5-062.5000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1102CI5-062.5000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1102CI5-062.5000 OSC MEMS 62.5MHZ LVPECL SMD 42135 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1102CI5-062.5000 OSC MEMS 62.5MHZ LVPECL SMD 139910 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1102CI5-062.5000 OSC MEMS 62.5MHZ LVPECL SMD 57559 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1102CI5-062.5000 OSC MEMS 62.5MHZ LVPECL SMD 97890 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
310-93-138-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold