Location : Home > A > ASVMPC-72.000MHZ-Z-T
ASVMPC-72.000MHZ-Z-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-72.000MHZ-Z-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-72.000MHZ-Z-T OSC MEMS 72.000MHZ CMOS SMD 98890 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASVMPC-72.000MHZ-Z-T OSC MEMS 72.000MHZ CMOS SMD 41825 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-72.000MHZ-Z-T OSC MEMS 72.000MHZ CMOS SMD 98890 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1747083 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1747083 Phoenix Contact 157140 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1747083 Phoenix Contact 298890 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-098-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 98 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1762192001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1762192001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1762192001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 90 21POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1762192001 Weidmuller 146930 2016+ TERM BLOCK HDR 21POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1528760000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1528760000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 2POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1528760000 Weidmuller 147310 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1528760000 Weidmuller 299010 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929984-01-08 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929984-01-08 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929984-01-08 3M 298470 2016+ CONN RCPT 8POS STR .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929984-01-08 3M 8000 2012+ CONN RCPT 8POS STR .100 TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
929984-01-08 IC 57900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1953855 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 32 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole