Location : Home > E > EKMR421VSN151MP30S
EKMR421VSN151MP30S
Share on FacebookShare on Facebook
EKMR421VSN151MP30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EKMR421VSN151MP30S CAP ALUM 150UF 20 420V SNAP 698400 United Chemi-Con 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
EKMR421VSN151MP30S Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 420Volts 150uF 20 Tol. 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd