Location : Home > C > C0402C682J5RACTU
C0402C682J5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C682J5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C682J5RACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0402C682J5RACTU CAP CER 6800PF 50V 5 X7R 0402 591800 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0402C682J5RACTU standard package with RoHS 45370 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0402C682J5RACTU CAP CER 6800PF 50V 5 X7R 0402 697000 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C0402C682J5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 6800pF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd