Location : Home > B > B43540E2128M67
B43540E2128M67
Share on FacebookShare on Facebook
B43540E2128M67 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43540E2128M67 CAP ALUM 1200UF 20 250V SNAP 702200 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B43540E2128M67 CAP ALUM 1200UF 20 250V SNAP 807400 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B43540E2128M67 CAP ALUM 1200UF 20 250V SNAP 1453400 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B43540E2128M67 CAP ALUM 1200UF 20 250V SNAP 97450 EPCOS (TDK) 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1300940370 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips SPLIT ROD DBL EYE .75-1.0" 14"