Location : Home > E > EKMM401VSD471MA40S
EKMM401VSD471MA40S
Share on FacebookShare on Facebook
EKMM401VSD471MA40S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EKMM401VSD471MA40S Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 400 Volt 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
EKMM401VSD471MA40S CAP ALUM 470UF 20 400V SNAP 606000 United Chemi-Con 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
EKMM401VSD471MA40S Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 400 Volt 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd