Location : Home > B > BFC230341105
BFC230341105
Share on FacebookShare on Facebook
BFC230341105 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC230341105 CAP FILM 1.0 UF 10 250 VDC RADI 1520400 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC230341105 CAP FILM 1.0 UF 10 250 VDC RADI 893400 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC230341105 Film Capacitors 1uF 10 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
BFC230341105 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk