Location : Home > V > VPR641U025E1L
VPR641U025E1L
Share on FacebookShare on Facebook
VPR641U025E1L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VPR641U025E1L CAP ALUM 640UF 25V RADIAL 77530 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
VPR641U025E1L CAP ALUM 640UF 25V RADIAL 1351100 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
VPR641U025E1L Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 640uF 25V RADIAL CAP 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com