Location : Home > U > UUJ2A221MNQ1MS
UUJ2A221MNQ1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUJ2A221MNQ1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUJ2A221MNQ1MS CAP ALUM 220UF 20 100V SMD 808600 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UUJ2A221MNQ1MS CAP ALUM 220UF 20 100V SMD 79130 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UUJ2A221MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 100volts 220uF 105oC 18X16.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UUJ2A221MNQ1MS CAP ALUM 220UF 20 100V SMD 1333600 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com