Location : Home > E > EEU-FR1C680B
EEU-FR1C680B
Share on FacebookShare on Facebook
EEU-FR1C680B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEU-FR1C680B CAP ALUM 68UF 16V 20 RADIAL 21359 Panasonic 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
EEU-FR1C680B CAP ALUM 68UF 20 16V RADIAL 1226200 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EEU-FR1C680B Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16VDC 68uF 5x11mm LS 5.0mm L 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com