Location : Home > E > EEU-FR0J151B
EEU-FR0J151B
Share on FacebookShare on Facebook
EEU-FR0J151B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEU-FR0J151B Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3VDC 150uF 5x11mm LS 5.0mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EEU-FR0J151B CAP ALUM 150UF 6.3V 20 RADIAL 18690 Panasonic 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
EEU-FR0J151B CAP ALUM 150UF 20 6.3V RADIAL 1226400 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EEU-FR0J151B CAP ALUM 150UF 20 6.3V RADIAL 97890 Panasonic Electronic Component 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com