Location : Home > L > LGUW6121MELZ
LGUW6121MELZ
Share on FacebookShare on Facebook
LGUW6121MELZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGUW6121MELZ standard package with RoHS 46670 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGUW6121MELZ CAP ALUM 120UF 20 420V SNAP 596600 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGUW6121MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 420volts 120uF 105c 22x35x1 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
LGUW6121MELZ DIP-2 69390 nichicon 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com