Location : Home > L > LGG2D821MELZ40
LGG2D821MELZ40
Share on FacebookShare on Facebook
LGG2D821MELZ40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGG2D821MELZ40 standard package with RoHS 46430 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGG2D821MELZ40 CAP ALUM 820UF 20 200V SNAP 596700 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGG2D821MELZ40 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 820uF 105c 22x40x1 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd