Location : Home > E > ED114/12DS
ED114/12DS
Share on FacebookShare on Facebook
ED114/12DS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ED114/12DS TERMINAL BLOCK 7.50MM VERT 12POS 8000 On Shore Technology Inc 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
ED114/12DS TERMINAL BLOCK 7.50MM VERT 12POS 8000 On Shore Technology Inc 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
ED114/12DS ROHS 41810 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ELFH13230 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
ELFH13230 Amphenol PCD 8000 2012+ CONN HEADER 13POS .200 R/A BK EKT Electronics Co., Ltd
ELFH13230 Amphenol PCD 8000 2012+ CONN HEADER 13POS .200 R/A BK SIMEN Electronics Co.,Ltd
ELFH13230 IC 40580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELFH13230 NEW 79050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
52963-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2510-1-00-44-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.136" (3.45mm) Silver
2510-1-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298170 2016+ TERM TURRET SINGLE L=3.45MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1734309-7 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A, Stacked Receptacle Connector 12 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal