Location : Home > D > DZ23C12-7-F
DZ23C12-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
DZ23C12-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZ23C12-7-F RoHS Compliant 39305 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
DZ23C12-7-F DIODE ZENER DUAL 12V SOT23-3 241680 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DZ23C12-7-F standard package with RoHS 146290 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
DZ23C12-7-F 300mW DUAL SURFACE MOUNT ZENER DIODE 10000 DIODES 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
DZ23C12-7-F 3570 DIODES 2013Nopb CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
DZ23C12-7-F originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DZ23C12-7-F SOT-23 6500 DIODES 16+ Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3101126 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Dual Disconnect Gray 12-26 AWG
3101126 Phoenix Contact 147070 2016+ DISCONNECT TERM BLOCK 12-26AWG Unitronix Electronics Limited
T38437-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38437-10-0 IC 40830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38437-10-0 NEW 97530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S5B-PH-K-S(LF)(SN) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
S5B-PH-K-S(LF)(SN) IC 39182 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
S5B-PH-K-S(LF)(SN) JST 32280 2011+ N/A LiHeng Technology (H.K)Technology Co.,LTD.
1639900000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1639900000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1639900000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 3.5MM 270 22POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1639900000 Weidmuller 156990 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
325131-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325131-21-0 IC 60080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-103735-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold