Location : Home > S > SIT9002AC-48N18ET
SIT9002AC-48N18ET
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3205093 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Ground, Earth Green, Yellow 16-24 AWG
3205093 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
3205093 Phoenix Contact 147490 2016+ TERMINAL BLCK 5.2MM 4POS GRN-YEL Unitronix Electronics Limited
3205093 Phoenix Contact 287810 2016+ TERMINAL BLCK 5.2MM 4POS GRN-YEL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3209581 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Blue 12-26 AWG
3209581 Phoenix Contact 147530 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 5.2MM Unitronix Electronics Limited
3209581 Phoenix Contact 289090 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 5.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-030-30-480101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-83-030-30-480101 Preci-Dip 147110 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-030-30-480101 Preci-Dip 287390 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1780345 Phoenix Contact 147170 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1780345 Phoenix Contact 299170 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-102766-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
811-22-041-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 41 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-041-30-001101 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
811-22-041-30-001101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
811-22-041-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157750 2016+ CONN SPRING CONT 41 POS .177 SMD Unitronix Electronics Limited
811-22-041-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 277950 2016+ CONN SPRING CONT 41 POS .177 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325221-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
1761608-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
825433-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
103168-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
103168-6 Electronics 26281 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
103168-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER VERT .100 16POS 30AU Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com