Location : Home > D > DZ23C27-7-F
DZ23C27-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
DZ23C27-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZ23C27-7-F RoHS Compliant 38735 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
DZ23C27-7-F DIODE ZENER DUAL 27V SOT23-3 242340 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DZ23C27-7-F originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DZ23C27-7-F 300mW DUAL SURFACE MOUNT ZENER DIODE 10000 DIODES 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1946760000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1946760000 Weidmuller 157220 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1946760000 Weidmuller 298950 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-146280-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
2344-6221-TG Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 44 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
2344-6221-TG 3M 157760 2016+ PIN STRIP HEADER 44 PIN STRAIGHT Unitronix Electronics Limited
0026603138 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin