Location : Home > D > DSC1001DI2-025.0000T
DSC1001DI2-025.0000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI2-025.0000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI2-025.0000T OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 62445 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001DI2-025.0000T OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 140070 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1001DI2-025.0000T OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 57719 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DI2-025.0000T OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 88490 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-87-041-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
801-87-041-40-001101 IC 56300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-041-40-001101 Preci-Dip 147310 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-041-40-001101 Preci-Dip 288870 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
950420-8200-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
950420-8200-AR-TP 3M 289190 2016+ CONN SOCKET 20POS 2MM R/A SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
950420-8200-AR-TP 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 20POS 2MM R/A SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
950420-8200-AR-TP 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 20POS 2MM R/A SMD TPC Global Service Co.Ltd.
950420-8200-AR-TP IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
796605-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
796605-4 IC 57140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
796605-4 TE Connectivity AMP Connectors 157260 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
796605-4 TE Connectivity AMP Connectors 297650 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AKSCT-G-BLU Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Blue Closed Top 0.100" (2.54mm) Gold
AKSCT-G-BLU Assmann Electronics Inc 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
AKSCT-G-BLU Assmann Electronics Inc 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
78207-108HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold, GXT?
78207-108HLF FCI 850000 2016 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
78207-108HLF FCI 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
78207-108HLF FCI 20000 2014+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
78207-108HLF IC 38302 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
0878321416 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
794550-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.165" (4.20mm)
794550-6 TE Connectivity AMP Connectors 277670 2016+ 06P DUAC PLUG HSG 94V-2 PAN MT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
794550-6 Tyco Electronics 8000 2012+ 06P DUAC PLUG HSG 94V-2 PAN MT Global Thunder Electronics Co.,Ltd
794550-6 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
66200221022 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector Through Hole, Right Angle Tin
66200221022 WE 12000 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
66200221022 Wurth Electronics Inc 297810 2016+ WR-MPC3 POWER CONNECTOR 2POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com