Location : Home > D > DSC1001DI2-026.0000T
DSC1001DI2-026.0000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI2-026.0000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI2-026.0000T OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 62345 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001DI2-026.0000T OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 139970 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1001DI2-026.0000T OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 57619 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DI2-026.0000T OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 88290 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1673210000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1673210000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1673210000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08MM 90 14-POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1673210000 Weidmuller 157770 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
433101-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433101-14-0 IC 59290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-796985-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
5-796985-3 Electronics 26190 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-796985-3 Electronics 26190 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5-796985-3 STOCK 45680 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
M20-9770346 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
0395340622 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-292227-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Surface Mount, Right Angle Tin
1-292227-4 Electronics 27229 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-292227-4 Electronics 27229 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-292227-4 STOCK 46220 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
770428-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 9 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.145" (3.68mm)
770428-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG W/DETENT 9POS .062 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4-1971895-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole Tin