Location : Home > D > DSC1001DI2-024.5760T
DSC1001DI2-024.5760T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI2-024.5760T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI2-024.5760T ICSupplierinChina 5000 DISCERA RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
DSC1001DI2-024.5760T OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD 62545 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001DI2-024.5760T OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD 140170 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1001DI2-024.5760T OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD 57819 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DI2-024.5760T OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD 88690 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325041-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws