Location : Home > D > DSC1001CI5-024.0000T
DSC1001CI5-024.0000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CI5-024.0000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CI5-024.0000T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 139430 Micrel Inc 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
DSC1001CI5-024.0000T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 61805 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001CI5-024.0000T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 139430 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1001CI5-024.0000T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 57079 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001CI5-024.0000T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 88010 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
831-83-034-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
831-83-034-40-001101 Preci-Dip 147390 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-034-40-001101 Preci-Dip 288790 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2016 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
2016 Curtis Industries 157280 2016+ CONN BARRIER STRP 16CIRC 0.438 Unitronix Electronics Limited
2016 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
510-83-180-17-081101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 180POS GOLD
510-83-180-17-081101 IC 56030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-180-17-081101 Preci-Dip 157640 2016+ CONN SOCKET PGA 180POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-180-17-081101 Preci-Dip 277890 2016+ CONN SOCKET PGA 180POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com