Location : Home > A > AR20-HZL/01-TT-R
AR20-HZL/01-TT-R
Share on FacebookShare on Facebook
AR20-HZL/01-TT-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AR20-HZL/01-TT-R ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AR20-HZL/01-TT-R CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD 288870 Assmann WSW Components 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-87-030-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
833-87-030-30-001101 Preci-Dip 147290 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
833-87-030-30-001101 Preci-Dip 288810 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022162171 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-796867-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1-796867-5 TE Connectivity AMP Connectors 157250 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-796867-5 TE Connectivity AMP Connectors 297810 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-796867-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-796867-5 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK HEADER 15PS VERT 5.08MM TPC Global Service Co.Ltd.