Location : Home > D > DSC1001CI5-024.5760T
DSC1001CI5-024.5760T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CI5-024.5760T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CI5-024.5760T OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD 57179 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001CI5-024.5760T OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD 61905 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LPPB392NFSP-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 78 Position Header Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
LPPB392NFSP-RC IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LPPB392NFSP-RC NEW 77770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LPPB392NFSP-RC Sullins Connector Solutions 147270 2016+ CONN HEADER .050 78POS Unitronix Electronics Limited
39860-0104 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
39860-0104 Molex Connector Corporation 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
39860-0104 Molex Connector Corporation 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 4POS 5.08MM R/A EKT Electronics Co., Ltd
39860-0104 Molex Connector Corporation 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 4POS 5.08MM R/A TPC Global Service Co.Ltd.
39860-0104 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
326-83-153-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 53 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-43-042-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold