Location : Home > D > DSC1001CI2-044.2360T
DSC1001CI2-044.2360T
3031131 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Blue 14-26 AWG
3031131 IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3031131 Phoenix Contact 147230 2016+ FEED THROUGH TERM BOCK 14-26AWG Unitronix Electronics Limited
317-87-137-01-687101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 37 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-87-137-01-687101 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
317-87-137-01-687101 Preci-Dip 147890 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
861-87-015-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
861-87-015-40-001101 Preci-Dip 146940 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1MM Unitronix Electronics Limited
861-87-015-40-001101 Preci-Dip 298010 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325205-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)