Location : Home > 4 > 402F37412ILR
402F37412ILR
Share on FacebookShare on Facebook
402F37412ILR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F37412ILR CRYSTAL 37.4000MHZ 12PF SMD 88930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
402F37412ILR CRYSTAL 37.4000MHZ 12PF SMD 88930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F37412ILR CRYSTAL 37.4000MHZ 12PF SMD 56919 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
402F37412ILR CRYSTAL 37.4000MHZ 12PF SMD 88930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1020400000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 6-14 AWG
1020400000 Semiconductor 19625 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1020400000 STOCK 46550 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
956250-2000-AR-PT Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
1-1546795-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-1546795-1 TE Connectivity AMP Connectors 157890 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1-1546795-1 TE Connectivity AMP Connectors 297590 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
311-87-143-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 43 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
311-87-143-41-001101 IC 57200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
311-87-143-41-001101 Preci-Dip 157730 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
311-87-143-41-001101 Preci-Dip 298670 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431001-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws