Location : Home > A > ASFLMPC-11.0592MHZ-T3
ASFLMPC-11.0592MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-11.0592MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-11.0592MHZ-T3 OSC MEMS 11.0592MHZ CMOS SMD 87890 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASFLMPC-11.0592MHZ-T3 OSC MEMS 11.0592MHZ CMOS SMD 57239 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-11.0592MHZ-T3 OSC MEMS 11.0592MHZ CMOS SMD 61965 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-11.0592MHZ-T3 OSC MEMS 11.0592MHZ CMOS SMD 87890 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
04-7755-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 4POS TIN
04-7755-10 Aries Electronics 157540 2016+ CONN SOCKET SIP 4POS TIN Unitronix Electronics Limited
04-7755-10 Aries Electronics 277530 2016+ CONN SOCKET SIP 4POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
04-7755-10 IC 57980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805-83-051-10-132101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 51 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
430503-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430503-11-0 IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M80-7700645 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
M80-7700645 Harwin Inc. 147430 2016+ 3+3 DIL FEMALE VERT CONN Unitronix Electronics Limited
M80-7700645 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M80-7700645 NEW 88350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
100-020-050 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
100-020-050 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
100-020-050 3M 8000 2012+ SOCKET IC DIP 20POS EKT Electronics Co., Ltd
100-020-050 3M 8000 2012+ SOCKET IC DIP 20POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0878311820 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
1752865 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
A209117A3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Quick Connect Tabs
A209117A3 Eaton 157620 2016+ CONN BARRIER STRP 17CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
A209117A3 IC 40190 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A209117A3 NEW 88450 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-178314-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.150" (3.81mm) Through Hole Gold
2-178314-3 Electronics 26739 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-178314-3 IC 38310 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
2-178314-3 STOCK 46470 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-178139-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-178139-3 Electronics 27320 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-178139-3 Electronics 27320 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1053081216 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.098" (2.50mm)