Location : Home > A > ASFLMPC-12.000MHZ-T3
ASFLMPC-12.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-12.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-12.000MHZ-T3 OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD 87870 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASFLMPC-12.000MHZ-T3 OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD 57229 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-12.000MHZ-T3 OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD 61955 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-12.000MHZ-T3 OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD 87870 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
14-3501-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
14-3501-31 Aries Electronics 157220 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
14-3501-31 Aries Electronics 277650 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-3501-31 IC 59570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-93-056-10-002000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-082-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 82 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold